Jelek Punedore

Shitet nga: Ismail 23 Dhj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Jelek Punedore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim