Kukulla per reklame te rrobave

Shitet nga: !!!!! 17 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   5 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim