Loder Femive dhe Mindila

Shitet nga: kushtrim 24 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes Loder per bebe apo femije si dhe mindila me komplet.

Lodrat 1x0.20 Euro
Mindilat nje komplet ka (12Cop) 1x0.20 euro

Sasia minimale 200 Cop. Te gjitha keto jane te importuara nga Belgjika

Mund te kontaktoni edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim