Maksikoza per Femije

Shitet nga: kushtrim 30 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   3 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes maksikoza per femije te ardhura nga Belgjika materiali nga plastika.. Jane si ne foto te pa montuara dhe shumica i kane pjeset montuese por duhen montuar vet.. qmimi eshte i padiskutueshem dhe i arsyeshem, jan te lehta dhe te thjeshta ne perdorim..sasia eshte 700-800 cop. Ne foto eshte njera e montuar me pjeset anesore. Dhe tjetra eshte e pa montuar. Mund te kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim