Shiten kukllat

Shitet nga: Mitat 01 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes 15 kuklla (femer) dhe 5 kuklla (meshkuj).
Cmimi per cope eshte: 3€.
Nr. kontaktues: 044 735 855.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim