Boksat

Shitet nga: Leutrim 07 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
shiten 2 basbina 18 " 2 satelita 15" dhe 2 12"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim