DIGITAL MP3 PLAYER

Shitet nga: Granit 06 Jan 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
Shes mp3 digital player sapo ka ardhur nga Gjermania.Mp3 ka qipin prej 2GB,adapterin per mbushje dhe ndegjueset.Per me shum info. kontaktoni ne nr:044691714
Mund te bejme edhe marrveshje per qmim.
Flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim