DVD per vetura

Shitet nga: ilaz 28 Maj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
She's DVD per vetura jan shum ne gjendje te Mir jan te po sa ardhura nga zvicera punojn perfect me te gjitha pajisjet me Digitron me kabllo me krejt senet me USB dhe MMC ( qip )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim