Mixer dj professional

Shitet nga: drilon 09 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
Professional mixer Dj 4 chanel me efekte te ndryshme dhe bpm e master digitale benger
Behringer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim