Muzik per Vetur

Shitet nga: Fidan 23 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
Shes Muziken per vetur ne gjendje te rregullt

Amplifier ( paeqall ) me performanca

1 × 67 watts 1 kanal në 4 ohms
2 × 63 Watt Channel 1 + 2 në 4 ohms
4 x 53 Watt kanaleve 1 deri në 4 në 4 ohms
1 × 193 watts kanal 1 + 2 ura në 4 ohms
2 × 144 Watt Channel 1 + 2 dhe 3 + 4 ura në 4 ohms
288 watts Prodhimi i përgjithshëm

2 cop Edge Audio ED209 300 wat

+ Bufferi

VIBER +37744527278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim