10 kompjuter

Shitet nga: kenan 25 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes urgjen 10 kompjuter 4sh jan te kompletuar me gjitha paisjet , per internet dhe per counter strice dhe lojra te ndfryshme 75 euro kompleti shtepiz motinor dhe paisjet tjera i kompletun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim