ASUS PC - CPU 3.02 GHz, RAM 2.00 GB, HDD 80.00 GB

Shitet nga: Sokol 16 Nën 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin me keto performanca:
---------------------------------------------------
Processor: Intel Penitum 4 CPU 3.02 GHz 3.02 GHz
RAM Memory: 2.00 GB
Hard-drive: 80.00 GB
CD/DVD ROOM & Write
Windows 7 Starter

Kompjuteri eshte ne gjendje te shkelqyer, dhe shum i mire per ta perdorur ne shtepi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim