Apple iMAC

Shitet nga: Sokol Jashari 19 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Apple iMac me nje qmim te volitshem per shkak qe nuk po di me perdor edhe eshte ne gjuhen gjermane kush din me punu me kta edhe din mi programu ishin shum tfort.
Eshte me maus dhe tastatur tveten origjinal Apple.

Per me shume info: +37745346941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim