Asus PC - Dual-Core 2.60 GHz, RAM 2 GB, HDD 160 GB

Shitet nga: Sokol Jashari 16 Nën 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kompjuteri me keto performanca:
--------------------------------------------------
Processor: Intel Dual-Core 2.60 GHz 2.60 GHz
Ram Memory: 2.00 GB
Hard-drive: 160.00 GB
32-bit Operating System
CD/DVD Room & Write
Windows 7 Professional

Kompjuter per Zyre dhe Shtepi.
Per me shume info: +377 45 346 941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim