DELL OPTIPLEX GX270 SHITET OSE NDËRROHET

Shitet nga: Pavarsim 29 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Nderroj nje shtepiz e firmes se njoher "Dell" e cila eshte ne gjendje plotesisht te rregullt e jap edhe ni monitor shum i mir eshte me adapter mirpo adapteri nuk eshte i imi andaj nuk mund tua jap po me adapter te laptopit punon shum mir kam nje maus dhe nje tastier te dyja bajn super
Shtepiza eshte "DELL OPTIPLEX GX270"
Performancat jan :
HDD 80GB
Ram 2G
WINDOWS XP OSE WINDOWS 7 nvaret qfare e doni ju une jav baj.
Kam edhe do pjes tjera si:
HDD PER LAPTOP 4.8GB
CD-ROM PER LAPTOP
TASTATUR TE MIR PER LAPTOP
2 KARTELA GRAFIKE NVIDIA dhe ATI RADEON JAN TE MIRA FUNKSIONOJN SHUM MIR
Qmimi fiks 65 € kesh ne dor baj edhe ndrrim me naj laptop ose me naj iPhone 5s , me iCloud ose me naj tel tjeter android etj.
Per info shtes kontaktoni ne nr Vala :+37745403549
Ne viber :+37745403549
Ne whats app :+37745403549
Ne email :myslimani99@hotmail.com
Ne gmail :pavarsim.hasani1@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim