Bëjme Dizajne Grafike

Shitet nga: shqiprim Sot 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Compaq
Bëjme DIZAJNE GRAFIKE dhe INTRO VIDEO ne mënyre profesionale

Si kart vizita

Dizajne për Web faqe

Dizajne profili etj etj

Qmimet me marrveshje dizanjet be HD

Dizajne 3D

INTRO VIDEO

Bëjme video si

Për Produksione

Lojra

Biznesi etj nvaret prej kerkeses FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim