Hp 7900 core2duo

Shitet nga: muhabi 17 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
hp7900
procesor core2duo 3GHZ
Ram 2 GB
HDD 160 GB
monitor 17 dhe 19 inqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim