Hp7900 Core 2 Duo

Shitet nga: Albini 10 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Hp7900
Procesor Core 2 Duo 3 GHZ
Ram 2 GB
HDD 160 GB
Monitor 17 dhe 19 inqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim