KOMPJUTER

Shitet nga: ardin 20 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten 2 kompjutera komplet i perdorur . qmimi 80 per cop . kompjuterat jan te paisur me tastier maus kamer degjuese. DELL dhe HP CORTUDUE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim