Kompjuter Gigabyte 4 CPUs 3.2 GHz

Shitet nga: Granit 16 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITET KOMPJUTERI ME KETO PERFORMANCA /


TE DHENAT E PC :


SYSTEM MODEL : PC GIGABYTE TECHNOLOGY ( GA-78LMT-S2) /


PROCESSOR : AMD PHENOM (tm) II X4 840 PROCESSOR (4 CPUs), 3.2 GHz /


RAM MEMORY : 8 GB /


HARDDISK: DATA D: 300 GB // DISK C (windows): 172 GB /


GRAPHIC CARD : NVIDIA GeForce 9500 GT 2GB // SUPPORT CABLE : HDMI DHE WGA /


WINDOWS : 7 PROFESSIONAL 64-bit /

CASE : DELUX /

PC POSEDON PROGRAME (FULL) SOFTWERIKE TE GATSHME PER PUNE TE ARKITEKTURES DHE DIZAJNIT

-----------------------------------------------------------------------------------------
VENDI : FERIZAJ

PRONARI : GRANIT

TELEFON : 045-678-010 // VIBER +37745678010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim