Kompjuter komplet

Shitet nga: Avni 22 Dhj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin HP Dual Core 3.2, 2GB Ram 150Hdd me Monitor Samsung 21" komplet me tavolin dhe me Spikera 2.1 CREATIVE

Ndrrime nuk bej,,

Per ma shum info lajmro ne nr:

Ipko dhe Viber +38649545045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim