Kompjuter me tavolin

Shitet nga: Florim 09 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pentium 4 .
2hdd nga 20 gb
1 gb ram

Monitor siemens , tastier, maus , shtepiz (asus)
Kompjuteri osht ne gjendje shum te mir punon perfekt.
Tavolina osht e punuar prej hekuri dhe gjami te zi. Po ashtu ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim