Kompjuter me tavolin

Shitet nga: Florim 11 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri me tavolin.
Pentium 4, 2hdd nga 20 gb , 1 gb ram

Tavolina osht ngjendje te mir e punuar nga hekuri dhe gjami i zi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim