Kompjuter

Shitet nga: petrit 05 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin pentium 4 eshte ne gjendje te rregullt eshte komplet e nderroj edhe me ajfon 4 dhe 4s eshte ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt kush eshte i inetresuar ne te lajmerohen ne numrin e telin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim