Kompjuter

Shitet nga: Ardnor 24 Gsh 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjutera me shumic dhe pakic jan ne gjendje te rregullt te interesuarit lajmrohuni ne tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim