Kompjuteri

Shitet nga: flamur 23 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet ose nderrohet kompjuteri dmth kompjuteri eshte me te.gjitha paisjet dhe punon shume mir nderrim mundemi te bejme me i phone 4s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim