Kultivatori

Shitet nga: musa 17 Pri 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kultivatorin ne gjendje te mir i ka 4 opsione ka kosen ka plugin ka frezat dhe ka me shpartit eshte i ardhun prej zvicrres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim