Laptopa

Shitet nga: ilir 26 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shesim llaptopa ta ardhur Suedis edhe jan shum te mire munte te prdoren edhe lojna jan gamin per disajne kan tto performanca ..

Sistemi operativ 7& 8 & 10
PROGRAMET
Ofice 2010 .AutoCad etj

Samsung Core i3 Gn1 15.6Inq
4Gb Ram
320 Harsisk

Hp Core i5 Gn2 16.6 inq
8gb Ram
500 Hardisk

Toshiba 15.6
2.10 -2.10
4Gb Ram
500 Hdd

Lenovo 15.6
2.2DualCore
2Gb
160

Toshiba 15.4
1.6Core2duo
2Gb
120Gb hardis

Mundeni te Na shkruni e dhe ne viber +37745565119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim