Munitori i holl dhe ni televizor beko

Shitet nga: blerim 14 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet munitori dhe televizori jan ne gjendje te mir jante ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim