Pjes per kompjuter dhe dy aparata digjital

Shitet nga: Reklama 22 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes disa pjes per kompjueter dy aparata fotografik dhe ni ps2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim