Ram memorie

Shitet nga: Agron 14 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kto ram memorie te sapo ardhura nga jasht ne gjendje t'rregullt te gjitha 1 gb dhe 3 512mb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim