SHTEPIZ PENTIUM 4 SIEMENS DUAL CORE

Shitet nga: Liridon 25 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
KOMPJUTERI ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT DHE I SHPEJT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim