Shtepize Asrock Celeron cpu 3.06 ghz

Shitet nga: adhurim 18 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes shtepizen asrock celeron cpu 3.06 ghz me ram memorie 512 mb hardisku 30 gb me mundesi ata dhe sata grafiken 64 mb dhe dvd room.
mundesi kontakti edhe permes viberit +37745560993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim