bejm rregullimin e telefonav dhe pc ve laptova etj

Shitet nga: edon 03 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
rregullojm pc dhe bejm formatin e tyre
rregullojm telefona dhe bejm formatin e tyre
rregullojm latop dhe bejm formatin e tyre
etj per meshum na kontaktoni ne viebr :
+37745670159
ose ne celular : 045670159 ose ne email adress : edonta@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim