nrequm telefona pc tablet laptop etj

Shitet nga: edon 03 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
rregullojm pc
rregullojm telefona
bejm formate te pcve dhe telefonave
rregullojm tablet
rregullojm laptopa dhe bejm formatin e tyre
e shum gjera te tjera per me shum na kontaktoni ne viber +37745670159
ose ne numer 045670159
ose ne email adress edonta@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim