shes 1 llaptop dhe pjes per kompjuter b

Shitet nga: urim 18 Nën 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 1 procesor 2.53 ghz
2 ram memorie ka 1 gb
2 trafo
2 kartela grafike
1 monitor SHARP
1 llaptop Dell Latitude (hdd si punon)
1 psp 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim