Laptop DELL Latitude E6410 i5

Shitet nga: Fitoni 20 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes URGJENT! - Laptop DELL Latitude E6410 i5 M 560 2.67GHz
Gjendja e Laptopit është perfekte është shumë i rujtun nuk e ka asnjë defekt, nuk jom si do do qe e shesin veq me jek gajle mja lan n'dor dikujt.

Sistemi operativ:
Windows 7 64bit
ka license origjinale nga Microsoft - Windows 7 Home Premium me cd key te veten posht laptopit te shenuar( jo crack jo pirat).

Specifikat:
Ekrani: 14.1 inch LED, FULL HD 1920x1080 pixel
Procesori: Intel Core i5 M 560 2.67GHz (4CPUs\)
RAM Memory: 4GB DDR3
Hardisku HDD: 160GB SSD Sata 7200.10 Rpm
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 512MB ===> 2221MB
DVD-RW
VGA output
MicroSD reader(Card Reader)
Bluetooth 3.0
4USB (2 copa 3.0), HDMI, e-SATA, Firewire...etj.
Kamerë (Webcam) 3.2 Megapixel +mikrophone
Tastiera me dritë (antimicrobial protection)
Baterien e mban: 2-3 orë

Në këtë qmim përfshihen në ofertë Laptopi me adapter origjjinal te vetin, Qanta e re dhe mausi.
gjithashtu e jap me Garancion 12 muaj.
Fotot janë origjinale.

Kontakti në 049 626 919
Vetem të interesuar serioz ju lutem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim