Shes llaptop Asus 4 gb ram memory 1000 hardisk

Shitet nga: Qendrim 15 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin Asus i ardhun nga zvicrra shum i rujtun ka 4 gb ram memory, procesorin dual core 2 dhe 1000 gb hardisk windows 8.1
Shitet vetem me pare kesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim