Tableti Nextbook 8 , 1.5 GHz

Shitet nga: Wali 19 Pri 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes tabletin Nextbook 8, me procesor 1.5 GHz ,ka du kamera perpara 3 mp, dhe permas 1.3 eshte origjinal nga Amerika , vie me 8 gb, njashtu ka kablen USB ,
E rendesishme bateria eshte teper e mire e mban mbi 5 ore nese shikoni video Hd nese eshte e mbushur 100% .
Thjesht eshte i kompletuar...

Performancat i ka si me posht:

8”inq 1024 x 768 HD Resolution
4.3 Ratio
Capacitive Multi-Touch (5 Finger)
1.3 M Front Camera and 3 M Rear Camera

Procesori Dual-Core Processor: Cortex 1.5 GHz
1GB DDR3 RAM
Size
8.05” X 6.12” X 0.37”
Ports /Connectivity
Mini HDMI
Micro USB
Micro SD CARD Slot
3.5 MM Earphone Jack


Foto origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim