Acer 5535

Shitet nga: amir 08 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Acer Aspire 5535

Nuk i bajn 2 shkronja dhe tasti djatht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim