Acer aspire 5335

Shitet nga: shkodran 05 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
nuk i punojn vetem shigjetat edhe tasti djatht dhe i majt
Knej krejt ne rregull osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim