Asus K55vm Core i7

Shitet nga: Asus 07 Shk 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   700 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Processor : Intel (R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30Ghz Turbo 3.0Ghz
Ram : 16.0Gb
Kartela Grafike : 2Gb Nvidia GT 630M
HDD : Ssd 256Gb
System Operativ : Windows 10

Per me shum kontakto n viber +377 44 533 949 ose ne E-mail.
Lloptopi eshte i ardhur nga zvicrra osht pak i perdorur po ne gjendje te rregullt nuk ka ndonje defekt dhe eshte i rujshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim