Emachines E640

Shitet nga: Xhelal Bajrami 18 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Procesori 2.2 dual core ekrani edhe tastiera defekt adapter nuk kam dhe hardisk nuk ka shikoje ne foto baterin e mban mbi 3ore te dhenat shifen ne foto Flm mundeni edhe ne viber kontakt ose sms +37744121895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim