HP Compaq Notebook 15.6 Inch

Shitet nga: Armend 11 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   210 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptopin Compaq ne gjende shum te mir punon shum mir i ardhur nga zvicrra i perdorur pak dhe shum i shpejt.
Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4200 @2.00 GHz 2.00 GHz
Memory RAM 4.00 GB
Graphic card Mobile Intel(R) 45 Express Chipset Family
Hard Disc 235 GB
Wiondows 7
Viberin nqet nr 0037745269916
Bateria nuk i mushet laptopit hiq si ta hjeksh prej rrymes shkymet
Qmimi i fundit i padiskutueshem 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim