HP Core i5

Shitet nga: Arben 12 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
HP EliteBook 8440p core i5
CPU: 2.4 Ghz X 4 cpu
RAM: 4 GB
HDD: 250 GB
VGA: 2 GB

Windows 7 x64 dhe x32 Bit

Cmimi: 280 Euro
HP Elitebook 6930p core i2 - 2 llaptopa
CPU: 2.53 Ghz X 2 cpu
RAM: 2 GB
VGA: 1 GB
HDD: 250 GB

Windows 7 X64 dhe X32 bit

Cmimi: 220
HP Probook dual core
CPU: 2.53 Ghz X 2 cpu
RAM: 2GB
VGA: 1 GB
HDD: 320 GB

Windows 7 x64 dhe x32 bit

Cmimi: 230 euro
Nese i merr krejt per njeher bajm zbritje...!

Llaptopat jan te ardhur nga zvicrra jan te perdorur, jan ne gjendje shum te mire...!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim