HP pavilion zv5000 me wairles (Wifi)

Shitet nga: Armend 20 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi asht ne qendje shum te mir punon shum mir adapterin eka origjinal edhe i shpejt asht nga zvicrra ka ardh dhe ka keto karakteristika:
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz
RAM memory: 1 GB
Hard Disc: 60 GB
Windows XP
Me wireles asht
Baterin se man hiq
Mundeni ne viber mem kontaktu 0037745268916
Ndrrime nuk baj flm
Qmimi i fundit asht 60 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim