IBM Think Pad

Shitet nga: Xhelal Bajrami 07 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llop top per AUTO MEKANIK ket model e kane qe i perdorin per program te auto veturave duhet te formatohet dhe do shkronja tastatura nuk i ka faliminderit mundeni kontakt edhe viber +37744121895 Xhelali qmimi 25€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim