LENOVO THINKPAD i5

Shitet nga: lenovo 24 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Lenovo ThinkPad T510 core i5 shume shume i ruajtun dhe shume pak i perdorur po ashtu bateria eshte ne gjendje te mire dhe rrymen e mban 4ore pune e rregulte ose 2.5 ore programe si archicad,3dmax etj. Model: Lenovo T510 ThinkPad Intel Core i5 520M / 2.53 GHz HDD: 320 GB Cache L3 - 3 MB Memory: 4GB DDR3 SDRAM Optical Drive DVD-Writer - removable Didplay 15.6-inch HD+ LED (1600×900) Bluetooth

Fotot origjinale .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim