Lap top ASUS X501A

Shitet nga: leo 28 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lap topin ASUS x501a ne gjendje te rregull,pak i perdorur.ngjyr te bardh,me adapter dhe me qant. origjinale ..
Windows 7 home Premium
intel(R) Pentium(R)CPU B970@2,30GHz
4.00GB RAM
500Gb Hardisk
lap top eshte i ardhur nga Norvegjia.
per me shum informata mun te kontaktoni ne emailin sweet_ahmet@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim