Laptop 05

Shitet nga: labinot 05 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet lop top asus shum pak i perdorur i ardhur nga ch perdoret edhe si tablet n gjendje shum te mir.
me sistem android. kamer para dhe mbrapa. qmimi diskutushem.

kantakt: +37745465910. edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim